购买 MT62F1G32D4DS-031-AUT-B | MT62F1G32D4DS-031-AUT-B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B
仅供参考
制造商 Micron Technology Inc.
描述 LPDDR5 32G 1GX32 FBGA
送货服务
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B参数
内存接口Parallel
时钟频率3.2 GHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源1.05V
工作温度-40°C ~ 125°C
供应商设备包200-WFBGA (10x14.5)
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B Packaging
Insepction
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B FAQ
  • 1. How to order MT62F1G32D4DS-031-AUT-B on Heisener?
  • 3. Are the MT62F1G32D4DS-031-AUT-B price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT62F1G32D4DS-031-AUT-B?
MT62F1G32D4DS-031-AUT-B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。